تولید جوراب مطابق طرح و نقشه سفارشی، رنگ‌بندی و نام برند(Brand) مورد نظر شما

 

با توجه به افزایش ظرفیت تولیدی جوراب دیپ، از این پس امکان تولید جوراب‌های سفارشی و جوراب تبلیغاتی مورد نظر شما فراهم آمده است. میتوانید طرح جوراب دلخواه یا خودِ جوراب مورد نظر را ارائه کنید تا از همان طرح برای بافت جوراب شما استفاده شود.

به عنوان مثال، اکثر مشتریان جوراب سفارشی ما شرکت‌ها و نهاد‌ها هستند که تمایل دارند عکس مارک یا برند بر روی جوراب مخصوص آن‌ها طراحی شود. همچنین، شرکت‌ها و یا کارگاه‌هایی که تمایل دارند جوراب کارگران یا کارمندان آن‌ها یک‌دست و در مواردی هم طرح برند آن‌ها روی جوراب باشد. تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک نیز از مشتریان ما هستند. به عنوان مثال فروشندگان لباس و کت و شلوار که تمایل دارند برای هر دست لباس، جوراب آماده و از لحاظ رنگ و طرح، ست شده با لباس مورد نظر را داشته باشند که به عنوان هدیه به همراه لباس، یا به عنوان جوراب اشانتیون به مشتری ارائه کنند.

تولیدی جوراب حاتمی، با پذیرش تولید جوراب سفارشی، تبلیغاتی و جوراب اشانتیون در طرح مورد نظر شما برای مقاصد تبلیغاتی یا تجاری همراه شماست. تولید جوراب برای شرکت ها، نهادها، جوراب برای مدرسه، جوراب برای فروشگاه‌های لباس و …

برای اطلاع از شرایط همکاری تماس بگیرید.

۰۹۱۲۳۷۵۱۹۷۴ حاتمی
۰۹۱۲۳۵۹۸۶۶۲ حاتمی

برای مشاهده تعدادی از محصولات تولیدی جوراب دیپ، میتوانید روی لینک‌های زیر کلیک کنید.

برای مشاهده شماره تماس تولیدی و همچنین آدرس و کروکی تولیدی جوراب حاتمی روی نقشه، روی متن زیر کلیک کنید.

شماره تماس و آدرس کروکی تولیدی جوراب در بازار تهران