تولیدی جوراب دیپ (deep)

 

خرید عمده جوراب

با پشتوانه فعالیت از سال ۱۳۶۷ و کسب تجارب بسیار در زمینه تولید، امروز مفتخریم جوراب با کیفیت عالی، قیمت مناسب و در شأن مصرف‌کننده را تولید و به بازار عرضه می‌کنیم. تولیدی جوراب دیپ، پخش کننده عمده جوراب در بازار تهران. برای خرید عمده جوراب، می‌توانید با شماره‌های پایین صفحه، با تولیدی جوراب دیپ در تماس باشید.

تولیدی جوراب دیپ با مدیریت حاتمی در تهران یا به طور دقیق‌تر، تولیدی جوراب در بازار تهران واقع شده. جوراب دیپ تولید کننده جواب و پخش عمده جوراب مردانه، پخش عمده جوراب زنانه و تولیدی جوراب بچه‌گانه و پخش جوراب بچه‌گانه در طرح‌های بروز و جوراب زیبا و همچنین رنگ‌بندی‌های متنوع جوراب را در دستور کار دارد.

انواع دیگر جوراب‌های پرطرفدار، از جمله جوراب بلند، جوراب کالج و جوراب مچی مردانه و جوراب مچی زنانه نیز در سبد محصولات جوراب حاتمی قرار دارد.

پذیرش تولید جوراب‌های تبلیغاتی و سفارشی مردانه، جوراب زنانه و جوراب بچه گانه در انواع جوراب ساق‌بلند،‌ جوراب ساق‌کوتاه، جوراب مچی، جوراب لب‌برگرد، جوراب لب‌کنگره‌ای و …

 

آدرس: تهران – خیابان خیام شمالی – اول بازار عباس آباد – دروازه نو – کوچه محمدیه – پلاک ۴۲ – طبقه همکف – واحد سمت چپ – تولیدی جوراب دیپ (امکان ارسال جوراب جوراب به تمام نقاط کشور توسط باربری)

شماره‌های تماس:

همراه: ۳۷۵۱۹۷۴ ۰۹۱۲ و ۳۵۹۸۶۶۲ ۰۹۱۲ حاتمی
کارگاه: ۵۵۸۰۶۷۰۹ ۰۲۱ حاتمی

برای ارتباط موثر‌تر و دقیق‌تر، ترجیحا با شماره‌های همراه تماس بگیرید. همچنین در نظر داشته باشید در صورت تماس با شماره کارگاه، به دلیل شلوغی و صدای بسیار زیاد محیط، ممکن است کیفیت مکالمه مطلوب نباشد که در صورت بروز این مشکل پیشاپیش از شما عذر‌خواهی می‌کنیم.

 

کانال تلگرام تولیدی جوراب دیپ: https://t.me/deepsox

برای مشاهده عکس جوراب‌های جدید و همچنین لیست قیمت جوراب میتوانید به کانال تلگرام مراجعه کنید.

 

میتوانید برای مشاهده عکس جوراب و محصولات ما، روی لینک‌های زیر کلیک کنید.